Kolonie zamek moszna – oferta na 2023 rok

Zamek Moszna to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miejsc w naszym kraju. Przyciąga on turystów z całej Polski. Zamek ten wyróżnia się ciekawą architekturą, historią oraz pięknymi ogrodami. Co roku organizowane są w nim kolonie dla dzieci. Warto zapoznać się z ofertą przygotowaną na 2023 rok.

Kolonie zamek Moszna

Okazuje się, że co roku w zamku Moszna organizowane są kolonie dla dzieci oraz młodzieży. Stanowią one świetną okazję do spędzania czasu w pięknym i ciekawym miejscu. Na takim wydarzeniu można rozwijać swoje zainteresowania oraz umiejętności. Oferta przygotowana na 2023 rok jest ciekawa i powinna przypaść do gustu każdego dziecka. Warto zaznaczyć, że podczas kolonii w zamku Moszna uczestnicy mają okazję zwiedzić zamek. Mogą dowiedzieć się o jego historii oraz architekturze. Organizowane są też różnego typu warsztaty i zajęcia. Dzieci mają okazję do poznania tajnik rysunku, malarstwa czy fotografii. Często organizowane są też warsztaty teatralne.

Kolonie w zamku Moszna to też idealna okazja do zapoznania się z rówieśnikami z różnych części naszego kraju i nawiązania nowych przyjaźni. Dzieci i młodzież spędzają razem czas, uczą się współpracy i rozwijają umiejętności interpersonalne. Przez to stają się bardziej samodzielne. Dlatego coraz więcej rodziców wysyła swoje pociechy na kolonie organizowane w zamku Moszna. Dostępne są one w przystępnej cenie, co jest bardzo ważną kwestią dla wielu osób. Warto zapoznać się z ofertą zimowych, jak i letnich kolonii w tym miejscu. Organizowane są one przez Quatromondis – Cztery Światy Hugona Yorcka. Organizator przygotował dla każdego młodego fana przygód Harry’ego Pottera serię atrakcji. Mowa tutaj między innymi o pojedynkach na zaklęcia, opiece nad magicznymi stworzeniami czy tworzeniu własnych eliksirów. Nie jest to koniec atrakcji. Dzieci mogą też liczyć na liczne imprezy wieczorne. Wlicza się w to Tiarę Przydziału, a ponadto czynny udział w fabularnej przygodzie łączącej zamkowe tajemnice z fantastycznymi postaciami z Harry’ego Pottera.

W tym dziale  Jakie pamiątki przywieźć z Bułgarii?

Ciekawe atrakcji

Przez cały czas trwania kolonii, dzieci i młodzież zakwaterowani są w zamku. Razem spożywają posiłki w zamkowych salach, a ponadto poznają tajniki magicznego świata w historycznych komnatach, co jest dla nich wspaniałą rozrywką.

Podsumowanie

Warto zaznaczyć, że wszystkie kolonie w zamku Moszna są organizowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, a opieką nad uczestnikami zajmują się wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Oczywiście w czasie pobytu dzieci i młodzież są odpowiednio żywione i zakwaterowane w komfortowych pokojach. Co istotne, kolonie w zamku Moszna to niezapomniane wakacje. Dostarczają one uczestnikom bardzo dużo pozytywnych wrażeń oraz przeżyć. Co istotne, dzięki ciekawym zajęciom, zwiedzaniu zamku i okolic oraz rozwijaniu swoich umiejętności, dzieci oraz młodzież będą miło wspominały ten czas przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *